Speedo

Bugün dünyanın neresinde olursanız olun, yüzme kıyafet ve ekipmanları ya da profesyonel yüzme denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri kesinlikle Speedo olacaktır. Yüzme ve diğer su sporları için hem yeni hem de üstün teknolojiler kullanan, bunlara da uzun araştırmalar sonucu karar veren Speedo, şu an yüzme sporuyla yakından ilgilenenlerin sıkça tercih ettiği bir marka. Speedo, bugün ürettiği mayo ve ekipmanlarda daha rahat ve daha hızlı yüzme imkanını tasarladığı mayolarla sağlıyor.

İlk olarak 1914 yılında Avustralya’da mayo hazırlayan Speedo, su sporları için birçok yardımcı ürün de tasarlıyor. Mayolar dışında boneler, sualtı gözlükleri, paletler, şnorkel ve terlikler Speedo’da yer alıyor. Üretime başladığı ilk yıllarda mayo kumaşında yün bile kullanan su sporları markasının bugün tasarladığı ürünlerde en rahat kumaşlar vücutla en uyumlu rahat kesimlerle buluşuyor ve klasik mayo modellerinde olmayan teknolojilerle hazırlanıyor.

Olimpiyatlarda bile, su sporları dallarında yarışan sporcularda sık sık rastladığımız Speedo’ları kendi plaj stilinizde de kullanabilirsiniz. Özellikle stil yüzmeyi sevenlerin tercih ettiği bu markadan seçeceğiniz herhangi bir ürünle maksimum konfora ulaşacaksanız. Eğer istediğiniz hızlı yüzmekse markanın son teknolojiyle, köpek balığı derisinden yola çıkarak tasarladığı FastSkin ve LZR Racer serisinden seçim yapabilirsiniz. Kumaşın üzerinde gözle görülmeyecek kadar ince bir düzeyde hava tutan Fastskin ve diğer mayolara göre 6 kat daha sıkı dokulu olan LZR Racer suda vakit geçirmeyi sevenler i&

Filtre Seçenekleri